Jarní výlet 2021

vhodné pro: děti 5 – 15 let
termín:
16. – 18. dubna 2021
místo konání:
kanadský srub Asgard, obec Roseč v Jižních Čechách
doprava:
vlakem z Prahy
cena: 2.000 Kč

Přihláška na výlet zde!

Popis akce:  

Tábor je ještě daleko a děti už se nemohou dočkat až vyjedou do přírody a zažijí spoustu zážitků se svými kamarády? Nezoufejte, máme pro vás nabídku jarního výletu do Jižních Čech!
Víkendový výlet bude provázet téma „ŽIVOT NAŠICH PŘEDKŮ“. Děti poznají jak se žilo za časů, kdy neexistoval internet a každé radosti předcházela těžká práce. Zahrajeme si hry, které hráli naše prababičky a pradědečkové. S dětmi si uvaříme a upečeme tradiční české pokrmy bez indukční desky a kuchyňských robotů. Celou tuto výpravu podnikneme jak jinak než vlakem a ubytováni budeme v překrásném, plně vybaveném dřevěném srubu. Srub je zasazen do krásné přírody, kde z jedné strany budeme obklopeni jezerem, z další lesem a další strany loukou. Srub Asgard je v obci Roseč, nedaleko Jindřichova Hradce.
Pokud už vás nebaví poslouchat, že všechno je nuda a neradi vidíte své dítě přilepené k tabletu, pošlete ho s námi na výlet, kde zažije tu pravou zábavu i bez moderních technologií!

V ceně výletu je doprava, ubytování, strava 5x denně, pitný režim, materiál k programu a nejlepší instruktoři se zdravotnicí 😉

Další informace: Jakmile se bude výlet blížit, dostanete od nás všechny potřebné informace o odjezdu, co s sebou zabalit a budete mít od nás všechny informace ucelené a včas 😉 .