Podzimní výlet 2019

vhodné pro: děti 5 – 15 let
termín:
8. – 10. listopad 2019
místo konání:
Skautská základna Sloup v Čechách
doprava:
soukromým autobusem z Prahy
cena: 1.500 Kč

Přihláška na výlet zde!

Popis akce:  

Nedávno jsme přijeli z letního dětského tábora a už nám to blbnutí s dětmi chybí. Nejen proto, jsme se rozhodli pořádat podzimní víkendový výlet. K podzimu neodmyslitelně patří pouštění draků, my budeme v krásné přírodě, kde draci budou lítat jako o závod. Ale pouštět kupovaného draka, to umí každý 🙂 . Proto si s dětmi vyrobíme každý svého draka a to bude teprve drakiáda 🙂 . Podzim je také dušičkový. Na výletě se děti mohou těšit na vyřezávání dýňových strašidýlek a podobných dekorací. Abychom nestáli jak sloup, tak podnikneme výlet na skladní hrad Sloup 🙂 nedaleko od naší základny. Hrad je opravdu krásný, takže to bude pro děti super zážitek. A jak už je na akcích s Jednorožcem zvykem, děti se mohou těšit spousty zajímavých, netradičních a zábavných her a zážitků. Na víkend pojedeme soukromým autobusem s naším ověřeným dopravcem, společností Pragotour.

V ceně výletu je doprava, instruktoři a zdravotník, vstup na hrad, strava 5x denně, pitný režim a materiál na vyrábění. Všechno vměstnat do jednoho víkendu není snadné, ale my to dáme! Teď už jen potřebujeme, abyste nám přihlásili děti 🙂 .

Další informace: Jakmile se bude výlet blížit, dostanete od nás všechny potřebné a podrobnější informace o odjezdu, co s sebou a budete vědět zavčas vše 🙂 .